LTN156AT06-H01 Notebook Ekran
LTN156AT06-H01 Notebook Ekran
  • Ekran boyutu: [15.6 inç]
  • Ekran yüzeyi: [Parlak]
  • Yenileme Hızı : [60 Hz]
EKRAN Detay Bilgisi:
Laptop ekranları, çeşitli boyutlarda ve çözünürlüklerde mevcuttur. Ekran boyutları genellikle 11 ila 17 inç arasında değişir ve çözünürlükler, genellikle 1366x768 piksel ile 1920x1080 piksel arasındadır. Daha yüksek çözünürlükler, daha yüksek bir netlik ve ayrıntı seviyesi sağlar.