N156BGE-L31 Notebook Ekran
N156BGE-L31 Notebook Ekran
  • Ekran boyutu: [15.6 inç]
  • Ekran çözünürlüğü: [1366 x 768 piksel]
  • Ekran teknolojisi: [LED]
  • Ekran yüzeyi: [Parlak]
  • Yenileme Hızı : [60 Hz]
EKRAN Detay Bilgisi:
Laptop ekranları, çeşitli boyutlarda ve çözünürlüklerde mevcuttur. Ekran boyutları genellikle 11 ila 17 inç arasında değişir ve çözünürlükler, genellikle 1366x768 piksel ile 1920x1080 piksel arasındadır. Daha yüksek çözünürlükler, daha yüksek bir netlik ve ayrıntı seviyesi sağlar.